Výrobca / značka

 
 
 
 
šesťhranné inbusové a torxové kľúče v priemyselnej kvalite  (v metrických aj palcových mierach, s rovným aj guličkovým ukončením)
napr. typu: L, T, skrutkovače, skladacie sady, bity krátke aj dlhé
 
 
 
 
 
 
elektrické a benzínové náradie pre profesionálne použitie
 
 
 
 
náradie s akumulátorovým zdrojom energie:
 
 
 
 
 
 
 
Profesionálne diamantové nástroje na opracovanie kameňa, betónu, asfaltu a iných stavebných materiálov.
Diamantové rezacie kotúče, diamantové brúsne kotúče, diamantové vrtáky.
 
 
 
 
 
 
diamantové brúsky na nože pod značkou Chef'sChoice® - elektrické aj mechanické na dokonalé brúsenie aj tých najkvalitnejších kuchynských nožov. Brúsky na nože sú určené nielen pre domácnosť ale aj pre profesionálne použitie vo veľkých kuchyniach, mäsiarstvach, závodoch na spracovanie mäsa, reštauráciách a pod.
 
V našej ponuke nájdete: brúsky na nože s elektrickým pohonom, mechanické brúsiče na nože, brúsne kamene, pilníky, ocieľky.
Video na M 130
Pozn. 
Brúsky na nože sú určené len na nože s oceľovou čepeľou. Brúsky na keramické nože sú vo vývoji. Predpokladaný termín uvedenia na trh je r.  2014.
 
 
 
 
 
STAHLWILLE – SRN:
 
kompletný sortiment náradia v priemyselnej kvalite určené pre autoservisy a opravárenskú činnosť v leteckom a ostatnom priemysle (dominantou sú kľúče a momentové kľúče)
napr.: kľúče vidlicové, očkové, úderové, nástrčné v sadách aj jednotlivo, bity, momentové kľúče, skrutkovače, kliešte, autoklampiarske náradie, špeciálne sady pre značkové autoservisy a iné špeciálne náradie.
 
 
 
 
 
STUBAI – RAKÚSKO:
 
zámočnícke, klampiarske, stolárske, stavebné, lesnícke, poľno-hospodárske a záhradné náradie, pomôcky pre horolezcov a letecký šport
napr.:  murárske lyžice, naberačky, hladidla, murárske šnúry, sekacie sekery, tesárske sekery, káľacie sekery, sochory, nožnice na konáre, kladivá skrutkovače, stolárske zvierky, vrtáky do dreva, dláta, rezbárske dláta, nožnice na plech (ľavé, pravé), klampiarske kliešte (ploché, okrúhle, drážkovacie, špeciálne), kľúče, nástrčné kľúče, skoby, cepíny, mačky, karabíny, kladky, rolničky.
 
 
 
 
 
MAGNA – USA:
 
bity do klasických a elektrických skrutkovačov rôznej tvrdosti a mechanických vlastností
napr.
PHILIPS, POZIDRIVE, TORX, INBUS, TORX S DIERKOU a.t.d.
 
 
 
 
 
PLANO – Taliansko:
 
odkladacie a úložné systémy, ochranné pracovné pomôcky
napr.: kufre na náradie, brašňe, triediace boxy, držiaky náradia, chrániče kolien, pracovné odevy, ochranné okuliare 
 
 
 
 
 
SPIRAL – RAKÚSKO:
 
kompletný sortiment strojov, náradia a nástrojov z celého sveta
napr.: meradlá, meracie zariadenia, závitorezné náradie, vrtáky, frézy, dierovacie náradie, rezacie kotúče a pásy, upínacie náradie, brúsne prostriedky (kotúče, šmirgle, pasty a pod.), kladivá., sekáče, kliešte, skrutkovače, kľúče, pracovné stoly, mazacie a montážne náradie, zvarovacie zariadenia a ich prískušenstvo (elektrika, plyn), vzduchové náradie, kompresory, striekacie pištole, kovoobrábacie stroje a závitorezy, zdvíhadlá, navijaky, prepravné zariadenia, zdvíhacie prostriedky a ďalšie náradie a stroje pre zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, stolárov, stavbárov, údržbárov.
 
 
 
 
 
GEORG FISCHER -  ŠVAJČIARSKO:
 
stroje a zariadenia na delenie a spájanie kovových a plastových potrubných systémov aj pre plynárenské účely
napr.: rezačky a úkosovačky oceľových rúr, závitorezy, zváračky plastových rúr (na tupo, polyfúzne, elektrotvarovky), príslušenstvo a pomôcky.
 
 
 
 
 
REMS – SRN:
 
stroje a nástroje pre opracovávanie trubiek
napr.: elektrické aj ručné závitorezy, deličky rúr, ohýbačky, lisovacie náradie, spájkovacie stroje, čističky potrubia, zmrazovacie stroje
 
 
 
 
 
SOLA – SRN:
 
meracie zariadenia a prístroje
napr.: vodováhy, uhlomery, meracie pásma, metre, uholníky, laserové vodováhy aj v digitálnom prevedení
 
 
 
 
 
STIHL – SRN:
 
profesionálne stroje pre záhadné a lesnícke práce s elektrickým aj benzínovým motorom
napr.: reťazové píly,  krovinorezy, vyžínače, nožnice na živé ploty, vysávače / fúkare, rozbrusovačky
 
 
 
 
 
VIKING – SRN:
 
firma je začlenená do medzinárodnej skupiny STIHL. Vyrába široký záhradný program s využitím najmodernejších poznatkov pri ošetrovaní porastov, ktoré automaticky uplatňuje vo svojich výrobkoch s benzínovým aj elektrickým motorm.
napr.: kosačky na trávu, prevzdušňovače, pojazdné kosačky na trávu, strunové vyžínače, nožnice na živé ploty, záhradné drviče, kultivátory

Eshop

Nákupný košík
počet:
0 ks
celková suma s DPH:
0 EUR
Prihláste sa do obchodu